Кошик
255 відгуків
+380 (91) 623-10-33
Антистресс игрушки в интернет-магазине «Okay»

Головоломки

ГалереяСписок

Перші логічні головоломки з'явилися ще в глибоку давнину, розвивалися в середньовіччі, а широкого поширення і популярності досягли тільки в кінці минулого століття. Справжній фурор справив Кубик Рубіка, який став не просто іграшкою, а об'єктом дослідження математиків і інженерів.

Різні пазли сприяють розвитку дрібної моторики і логічного мислення у дітей, а дорослим головоломки допомагають тримати розум в тонусі та з користю проводити час. Скваєри, пірамідки, мегамінкси, металеві головоломки захоплюють і молодь, і старше покоління.

Кращі логічні ігри головоломки для дорослих

Одна з найпопулярніших просунутих головоломок – мегамінкс. Вона складається з 62 видимих елементів і 12 граней. Вони бувають шести, дев'яти та дванадцятикольоровими. У нас на сторінці є навчальні відео по збірці головоломки.

Пірамідки — ще один вид головоломок. Для складання не потрібно запам'ятовувати складних алгоритмів і формул, що стане відмінним вибором для початківців гравців.

Скваер — в зібраному вигляді являє собою куб, а в розібраному приймає різні конфігурації. Принцип складання головоломки передбачає обертання верхньої та нижньої частин, а також прокручування середнього шару.

Сьогодні існують турніри та чемпіонати зі швидкісного збору головоломок. Справжні віртуози можуть збирати головоломки із закритими очима. На нашому сайті переможці чемпіонатів демонструють найцікавіші прийоми й можливості головоломок.

Набути ігри головоломки на Igrushka.in.ua

Будова головоломок розвивається в ногу з часом. При виборі кубиків зверніть увагу на характеристики кручення, комплектацію, якість пластика і можливості точного налаштування. 

Сучасні пазли помітно відрізняються від тих, які випускалися десятиліття тому. Головоломки для професіоналів володіють розширеними системами Налаштування кручення граней і магнітами для поліпшеного контролю. Також виробники намагаються забезпечити пазл корисними аксесуарами: мішечком, підставкою або набором для настройки. Пазли для новачків також володіють продуманою будовою, але коштують дешевше за рахунок відсутності багатої комплектації.

Крім шарнірних пазлів і їх модифікацій, в нашому інтернет-магазині ви знайдете дерев'яні, шестерні, металеві та будь-які інші головоломки.

Головоломки розвивають дрібну моторику, а також логічне мислення. Якісні головоломки купити у Києві можна в нашому інтернет-магазині Igrushka.in.ua. на нашому сайті великий вибір перевірених продуктів за низькою ціною, які допоможуть вам почати захоплюючу подорож у світ головоломок. - Ще більше інформації на Igrushka.in.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner